Anadolu Güzel Sanatlar Sanat Kursları Diyarbakır

Moda Tasarım Kursu

Thumbnail image 


Moda tasarım kursu alanında eğitim görmek isteyen kişiler için içeriklerden oluşmaktadır.


Kursun içeriğinde temel sanat dersleri olmak üzere çizim teknikleri, aksesuarlar, illüstrasyon, model çizim çalışmaları, bilgisayar tasarım programı, vücut tiplerinin tanıtılması ve bu tiplere göre çizim yapılması, portföy oluşturma, konseptlere özgü çalışmalar gibi eğitimlerin de yer aldığı moda tasarım kursunda oluşturulan tasarımların geliştirilmesine yönelik eğitimler de verilmektedir.


Üniversitelerin moda tasarım kursuna gitmeleri ileride girecekleri sınav süreçlerinde ihtiyaç duyulan tüm bilgileri verecek şekilde donatılmıştır. Bu nedenle kursa gelmek isteyenlerin eğitime düzenli olarak gelmeli ve eğitimin içeriğine uygun çalışmalar ile kendinizi geliştirmelisiniz.


Bu tarz kurslara katılanlar eğitimlerini tamamlayarak kendilerini geliştirmeleri halinde modelistlik veya stilistik mesleğini icra edebilirler. Böylelikle eğitim yaşamınızda kendinize yeni bir sayfa açabilirsiniz.


Özellikle bu alanda kendini geliştirmek isteyen kişiler sahip olacakları eğitim ile moda tasarımında kendilerine özgü dokunuşlara imza atabilecek ve ileride yurt dışında eğitim görebilme fırsatı yakalayacaktır.


Moda Eğitimi Nerede Alabilirim, Moda Okulları, Moda Kursları,  Moda Eğitimi Veren Atölyeler,  Moda Tasarım Atölyeleri konuları için sanat atölyemize gelerek yüz yüze bilgi alabilirsiniz.


Thumbnail image 

Diyarbakırda ki Moda Kursları, Diyarbakırda ki Moda Okulları, Diyarbakırda ki Moda Tasarımı İle İlgili Sanat Merkezi, Diyarbakırda Moda Eğitimi Nerede Alabilirim, Diyarbakırda Moda Modacılık Eğitimleri, Diyarbakırda Moda Tasarım Atölyeleri, Diyarbakırda Moda Tasarım Kursu, Diyarbakırda Moda Tasarımı İle İlgili Dershane