Pastel Boya malzeme satışı Diyarbakır

Resim Atölyesi Malzemeleri

Thumbnail image 

Resim Atölyesi Malzemeleri


Resim kursuna katılmadan evvel resim malzemeleri ile ilgili bilgi almak isterseniz bu yazımızı inceleyebilirsiniz. Sanat atölyemizi ziyaret ederek kurs ortamına görebilir, kullanılan malzemeleri de inceleyebilirsiniz.


AİRBRUSH:  Bir makinedir. Mürekkeple dolu bir kalemin, hava üfleyen bir motora bağlanmasıyla elde edilmiş bir makinedir. Hava kalemin içine üflenir ve mürekkep bu sayede resim yüzeyine püskürtülür. Daha çok grafik sanatçıları tarafından kullanılır. Ayrıca resim yaparken yapılan hataları düzenleme ve küçük ayrıntılar ile oynamak için uygun bir araçtır.


AKRİLİK BOYALAR: Biraz parlaktır. Plastikten yapılmıştır. Esnek olma özelliği vardır. Bu özellik kuruduktan sonra da devam eder.  Yağlı boya ile farklılıkları vardır. Akrilik boyalar suda çözünmez.  Bu nedenle resim yapılırken istenildiği kadar inceltilebilirler.


Karakalem Atölyesinin Malzemeleri, Yağlıboya Atölyesinin Malzemeleri, Güzel Sanatlar Atölyesinin Malzemeleri, Seramik Atölyesi’nin Malzemeleri ile ilgili hem kursumuzdan hem de web sitemiz üzerinden alışveriş yapabilirsiniz.

Resim Malzemeleri Diyarbakır
Diyarbakır Yağlı Boya Malzemeleri
Yağlı Pastel Diyarbakır
Yağlı Pastel Malzemeleri Diyarbakır
Yağlı Pastel Örnekleri Diyarbakır
Toz Pastel Malzemeleri Diyarbakır
Yağlı Pastel Diyarbakır
Diyarbakır Toz Pastel Malzemeleri
Yağlı Boya Malzemeleri Diyarbakır
Pebeo Boya Diyarbakır
Pastel Boya malzeme satışı Diyarbakır

 

Thumbnail image 

Diyarbakırda Ebru Atölyesi Malzemeleri, Diyarbakırda Ebru Kursu Malzemeleri, Diyarbakırda Fotoğrafçılık Atölyesinin Malzemeleri, Diyarbakırda Heykel Atölyesi Malzemeleri, Diyarbakırda Karakalem Atölyesinin Malzemeleri, Diyarbakırda Resim Atölyesi Malzemeleri