Karakalem Potre Çizimleri Teknik Sınıflar Diyarbakır

Resim Yapmayı Öğrenmek İstiyorum

Thumbnail image 

Resim Yapmayı Öğrenmek İstiyorum


Resim yapmayı öğrenmek istiyorum diyorsanız çalışma ortamı çok önemlidir. Bunun içinde iyi burs size çok yardımcı olacaktır.


Resim çalışmalarında en uygun ortam 45 derece açıya sahip olan platformlardır. Bu platformlar yani masalar kursumuzda mevcuttur.


Platformlar doğru ayarlandığında perspektif hataları önlenmiş olur. Bunun için de uzman bir öğretmen yardımcı olmalıdır.


Gölgelendirmeler için yatay platformlar kullanılabilmektedir. Yatay platformlar için düzenlenmiş özel masalar gereklidir. Bunun için ekstra masraf yapmak yerine kursumuzdan faydalanabilirsiniz.


Sahne Tasarımı Eğitimi Almak İstiyorum, Stilistlik Tasarımları Yapabilmeyi Öğrenmek İstiyorum,  Hat Yapmak İstiyorum, Tezhip Yapmak İstiyorum, Eğitim Almak İstiyorum diyorsanız resim kursumuz tam size göre!


Thumbnail image 

Diyarbakırda Ebru Sanatı Yapmayı Öğrenmek İstiyorum, Diyarbakırda Fotoğraf Çekmeyi Öğrenmek İstiyorum, Diyarbakırda Karakalem Yapmayı Öğrenmek İstiyorum, Diyarbakırda Kuru Boyayı Yapmayı Öğrenmek İstiyorum, Diyarbakırda Resim Yapmayı Öğrenmek İstiyorum, Diyarbakırda Yağlı Boya Yapmayı Öğrenmek İstiyorum