Yağlıboya Tavuskuşu Çizimleri Diyarbakır

Yağlı Boya Çiçek

Thumbnail image 

Yağlı Boya Çiçek


Yağlı Boya Çiçekler yapmak için ihtiyacınız olan her şey burada. Malzeme, ekipman ve kurslarımız ile hizmetinizdeyiz.


Çiçekler Natürmort modelleri arasında önemli bir yere sahiptir. Sulu ve yağlı boya tekniğine çiçekler çok uygundur. Çünkü kendilerine has renkleri ve dokuları vardır. En basit çiçek bile şiir tesiri yaratabilir. Ayçiçekleri, gelinci; der, leylaklar, yıldız çiçekleri ve kasımpatılarından gayet güzel resimler yapılır. Ek olarak masada, vazoda, dalda ve doğada gayet güzel bir resim teması oluştururlar.


Çiçek resmi yapılırken usta ressamlar öncelikle çiçeği çizeler ve renklendirirler. Bu aşamadan sonra tüm tabloyu boyamaya geçerler. Bunun amacı kağıdın hangi renge boyanacağını kolayca anlayabilirler.


Kendinize seçtiğiniz kompozisyonun içerisinde bardak, kumaş vb. detaylar mevcut ise bunlar en son boyanır. Şimdiye kadar daha yukarılarda da söylediğimiz gibi, suluboya ile boyanan yerler mümkün olduğu kadar bir fırçada ve boyaların parlaklığı bir sürü karıştırmalarla bozulmadan boyanacaktır.


Değişiklik yapmak isteyenler beyaz yerine renkli kağıtlar kullanarak farklı renkler elde edebilir. Harika bir ahenk yakalayabilir.


Yağlı Boya Güller ve Yağlı Boya Laleler çizmek isterseniz kursumuza bekleriz.


Thumbnail image 

Diyarbakırda Yağlı Boya Çiçek Örnekleri, Diyarbakırda Yağlı Boya Çiçekler, Diyarbakırda Yağlı Boya Gül Örnekleri, Diyarbakırda Yağlı Boya Güller, Diyarbakırda Yağlı Boya Karanfil, Diyarbakırda Yağlı Boya Laleler, Diyarbakırda Yağlı Boya Yasemin, Diyarbakırda Yağlıboya Çiçek Tarlası, Diyarbakırda Yağlıboya Manzaralar