Çocuklara Yönelik Ebru Kursları Diyarbakır

Ebruli Sanatı

Thumbnail image 

 

Ebruli Sanatı


Ebru sanatını öğrenmek ve ebru yapmak isteyen herkes kursumuza gelebilir. Kursumuzda başlangıç seviyesinde dahil, tüm aşamalarda ebru öğrenmek için gereken usta-çırak ilişkisini öğrenebilirsiniz.


Sacid Okyay: 1915 yılında doğmuştur, 1973 yılında ölmüştür. Ebru sanatını ve eski tarz cild hocası olarak vazife yapmıştır.


Mustafa Düzgünman: 1920 yılında doğmuştur, 1990 yılında ölmüştür. Ebruyu akrabası olan Necmettin Okyay’dan öğrenmiştir. Sanayi devrimi sonrası el emeğine olan ilginin azalmasına rağmen sanatımızın ilerlemesi için çalışmalarına hiçbir taviz vermeden devam etmiş ve yeni nesillere aktarmıştır. Ve tüm ebrucular için müthiş önemli bir şahsiyettir.


Niyazi Sayın: 1920 yılında doğmuştur, öldüğü tarih bilinmemektedir. Ebru sanatının dışında çok iyi ve ünlü bir neyzendir.


Ebruli Eğitimli, Çizim Eğitimi, Ebruli Kursları, Görsel Sanatlar, Resim, Fotoğraf, Görsel Sanatlar, Resim Eğitimi, Başarı, Çocuk, Bilim Sanat ile ilgili bilgi almak ve doğru bir adreste eğitim alarak başarılı çalışmalar yapmak için kursumuz ile iletişime geçebilirsiniz.


Thumbnail image 

Diyarbakırda Adliye, Diyarbakırda Başarı, Diyarbakırda Bilim Adamı Sanat, Diyarbakırda Çizim Eğitimi, Diyarbakırda Çocuk, Diyarbakırda Ebruli Eğitimli, Diyarbakırda Ebruli Kursları, Diyarbakırda Fotoğraf, Diyarbakırda Görsel Sanatlar, Diyarbakırda Resim, Diyarbakırda Resim Eğitimi, Diyarbakırda Savaş, Diyarbakırda Şiddet