Güzel SanatlaGüzel Sanatlara Hazırlık Eğitimlerimiz Diyarbakır

Moda Tasarımcıları

Thumbnail image 

İzmirde Moda Tasarımcıları


Dünyaca ünlü moda tasarımcılarını bilmek ve yarattıkları akımları öğrenmek kariyeriniz için büyük katkı sağlayacaktır.


Anna Molinari İtalyan moda tasarımcısıdır. 1968 yılında dünyaya gelmiştir. Kendisi de tasarımcı olan Rosella Tarabini’nin kızıdır. Blumarine ve içinde pek çok markanın olduğu Blufin grubun kurucusudur.


Christian Dior hepimizin yakından bildiği bir kişidir. Fransız olan tasarımcı 1905 doğumludur. Dünyanın en büyük moda evlerinden biri olan ünlü moda evi Dior’un kurucusudur.


 İlk koleksiyonunu 1947’de tasarlamıştır. Gelmiş geçmiş en ünlü modacılardan biri olan Dior, ölümünden sonra bile erkek ve kadın giyiminin yanı sıra kozmetik modasına da yön veriyor, Dior’un ürünleri Türkiye’de ve dünyada oldukça rağbet görüyor.


Moda Kurs Merkezleri, Moda Tasarım İle İlgili Kişiler,  Moda Eğitimi Sağlayan Kurumlar, Moda Eğitimi Veren Atölyeler ile ilgili bilgi almak ve doğru bir adreste eğitim alarak başarılı çalışmalar yapmak için kursumuz ile iletişime geçebilirsiniz.


Thumbnail image 

Diyarbakırda ki Ünlü Moda Tasarımcıları, Diyarbakırda Moda Eğitim Evleri, Diyarbakırda Moda Evleri, Diyarbakırda Moda Kurs Merkezleri, Diyarbakırda Moda Tasarım Derslerimiz, Diyarbakırda Moda Tasarım Evleri, Diyarbakırda Moda Tasarım İle İlgili Kişiler, Diyarbakırda Moda Tasarım Kursları, Diyarbakırda Modacılar